Yeni Geç Teslimat

VİTAMİN U AMPOULE MIST Cu Skin Vitamin U Ampoule Mist, günlük yüz cilt bakımı için yeni nesil ultra hafif bir spreydir. Siprey formülü, patentli U vitamini, 3 tip peptit ve seramid içeren bir kompleks içerir.

Vitamin U Ampul Spreyin Etkisi:

Hoş bir şekilde tazeler ve tonlar, mimik ve yaş kırışıklıklarının görünümünü azaltır, makyaj üzerine uygulanabilir, ürün sabitleyici özelliklere sahiptir, cildin

koruyucu bariyerini geri kazanmaya yardımcı olur, serbest radikallerin etkisini nötralize eder, kırışıklıkları yumuşatır, epidermisi yatıştırır, nemlendirir,

mikro rölyefleri dengeler ve tonlar.

 

Kullanım Şekli;
Yüze 20 cm uzaklıktan gözleriniz kapalı olarak püskürtün ve ürünü emmesi için hafifçe vurun. Makyaj öncesi ve sonrası ve ihtiyaç duyulan sıklıkta kullanılabilir.

Kullanmadan önce çalkalayınız.

 

Anahtar İçerikler;

 

U Vitamini, derinden hasar görmüş cildi onarabilen benzersiz bir amino asit kaynağı olan markanın patentli varlığıdır. Kırışıklıkları yumuşatmaya yardımcı olur, iltihaplanmayı yatıştırır ve yenilenme ve yenilenme işlevlerini harekete geçirir. 
Volufillin (hidrojene poliizobuten ve Anemarrhena Asphodeloides kök ekstresi) lipofilling için yenilikçi bir bileşendir, kayıp hacimleri geri kazandırır ve sarkmayı azaltır, cilde doygunluk verir ve transepidermal nem kaybını durdurur Niacinamide cildi nazikçe aydınlatır, pigmentasyon ve akne sonrası ile savaşır. 
Mikrosirkülasyonu iyileştirir, ciltte seramid üretimini destekler. 

 

Bakır-1 tripeptit cilt elastikiyetini geri kazandırır, yeni kollajenelastinproteoglikanlar ve glikozaminoglikanların sentezini arttırır. Acetylhexapeptide-8, kas
gevşetici etkisi olan, yüz kaslarını gevşeten, mimik kırışıklıklarının giderilmesine yardımcı olan bir peptit kompleksidir. 

 

Alanin , Amerikan Dermatoloji Akademisi tarafından 2002 yılında geliştirilen, cilt hasarından kaynaklanan kollajen ve elastin hasarını ortadan kaldıran yeni
nesil bir yaşlanma karşıtı ajandır. Büyüme faktörünün oluşumunu uyarır. Rejenerasyonu teşvik eder. 
 

Sprey, güneş yanığı sonrası kuruluğa eğilimli ciltler ve ayrıca kozmetik prosedürlerden sonra susuz kalmış ve yaralanmış ciltler için uygundur.

Tüm EWG yeşil seviye bileşenleri hassas ciltlerde güvenle kullanılabilir. Kompakt boyutu ve mükemmel spreyi sayesinde, her yerde ve her zaman 

nemlendirme ve bakım. 

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

VİTAMİN U AMPOULE MIST Cu Skin Vitamin U Ampoule Mist, günlük yüz cilt bakımı için yeni nesil ultra hafif bir spreydir. Siprey formülü, patentli U vitamini, 3 tip peptit ve seramid içeren bir kompleks içerir.

  • Marka: VİTAMİN U
  • Ürün Kodu: CU 66
  • Stok Durumu: Geç Teslimat
  • 640,00TL
  • Vergiler Hariç: 533,33TL

Ücretsiz Kargo

Bu Ürünü Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo İle Satın Alabilirsiniz.

Hızlı Teslimat

Ürününüz Aynı Gün Kargo ile Gönderilecektir

Güvenli Alışveriş

Web Sitemiz 256Bit SSL Sertifikası İle Korunmaktadır