Yasal Uyarı

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarı;

Cuskin-turkiye.com Web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlara ait hakları saklıdır. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, site içindeki hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar CUSKIN Markasının Türkiye Temsilcisi olan TATI KOZMETİK VE TİC. Firmasından izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi).

Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda firmamızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz.

İşbu koşullarda ve bu markayla ilgili olarak logo, görseller ve yazılı anlatımın telif hakkının sahibi TATI KOZMETİK VE TİC’in bilgisi haricinde yetkisiz kullanımı, çoğaltımı, reprodüksiyonu, değiştirilmesi, yayınlanması, yeniden yayımlanması, upload edilmesi, tanzimi, download edilmesi, iletilmesi, bildirilmesi, dağıtımı, teksir edilmesi veya bu logoların ve görsellerin kullanılarak satış yapılması ve her türlü suistimali kesinlikle yasaktır. Bu yasağı ihlal edenler hakkında yasal işlem uygulanacaktır.