Yeni Geç Teslimat

Dr.Solution Bifida Barrier Toner 200 ml. Probiyotikler Ve Seramidler İçeren Derinlemesine Nemlendirici Tonik. Yoğun nemlendirme, besleme ve tonlama için hoş bir dokuya sahiptir.

Etkili cilt bariyeri bakımı için ürün %85 bifida, 3 çeşit probiyotikseramid ve hyaluronik asit içerir. Tüm bu bileşenlerin kombinasyonu, cilde çevresel tahriş edici maddelerin olumsuz etkilerine karşı güvenilir koruma sağlar. Toner, mikrobiyomun güçlenmesini destekler, enflamatuar süreçleri rahatlatır, kızarıklığı, gerginliği ve soyulmayı sonlandırır. Bariyer çerçevesini güçlendirir, pH seviyesini normalleştirir ve cilt temizliğinden  sonra cilt su-lipit dengesine yardımcı olur, agresif hava koşullarına duyarlılığı azaltır. Mikro rölyefleri pürüzsüzleştirir, foto ve krono-yaşlanma süreçlerini yavaşlatır, esnekliği artırır ve turgoru güçlendirir. Cilde doğal bir parlaklık verir ve tonu iyileştirir. 

CU SKIN DR.SOLUTION BIFIDA BARİYER TONER hipoalerjeniktir, alkol içermez, sadece doğal boya - Eclipta Prostrata özü içerir.

Anahtar İçerikler;

Bifida Ferment Lysate (%85) – cildin yenilenme yeteneğini geliştirir, doku elastikiyetini artırır, dermisin doğal mikroflorasını geri kazandırır ve 

bağışıklığını güçlendirir. Cildin kurumasını ve kurumasını önler.

Ferment Lysate probiyotik kompleksi (LactobacillusSaccharomyces, Lactococcus) cildi iyileştirir, optimal mikrobiyomunu destekler, patojenik bakterilerin büyümesini baskılar, koruyucu fonksiyonları güçlendirir. Bir anti-inflamatuar etkiye sahiptir, kızarıklığı giderir ve toksinlerin yok edilmesini destekler. Probiyotikler kolajen ve elastin sentezini uyarır, kırışıklıkların sayısını ve derinliğini etkiler.

Bakır tripeptit-1 - yaşa bağlı değişikliklerle mücadeleye yardımcı olur, dokuların elastikiyetini, sıkılığını ve yoğunluğunu artırır, mevcut kırışıklık ve deformasyon da etkilidir

NP seramidler - cildin lipid tabakasını geri kazandırır, dehidrasyonu,kuruluğu, soyulmayı ve gergin hissi önler. Küçük kırışıklıkların yumuşatılması sayesinde elastikiyeti artırır, cilt yumuşak ve ipeksi hale gelir. Olumsuz çevresel etkilerin etkilerini nötralize etmeye yardımcı olarak epidermisin koruyucu işlevlerini güçlendirir.

Hyaluronik asit – derinlemesine nemlendirir ve hücrelerde optimum nem seviyesini korur. Nemin buharlaşmasını önlemek için cildin koruyucu bariyerinde görünmez bir tabaka oluşturur, dokuların elastikiyetini ve elastikiyetini artırır, küçük kırışıklıkları yumuşatır, gevşeme ve sarkmaları önlemeye yardımcıdır.

Kullanım Şekli;

Az miktarda ürünü parmak uçlarına uygulayın ve ardından hafif vuruş hareketleriyle toneri önceden temizlenmiş yüz ve boyun cildine dağıtın.

 

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Dr.Solution Bifida Barrier Toner 200 ml. Probiyotikler Ve Seramidler İçeren Derinlemesine Nemlendirici Tonik. Yoğun nemlendirme, besleme ve tonlama için hoş bir dokuya sahiptir.

  • Marka: DR. SOLUTION
  • Ürün Kodu: CU 60
  • Stok Durumu: Geç Teslimat
  • 850,00TL
  • Vergiler Hariç: 708,33TL

Ücretsiz Kargo

Bu Ürünü Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo İle Satın Alabilirsiniz.

Hızlı Teslimat

Ürününüz Aynı Gün Kargo ile Gönderilecektir

Güvenli Alışveriş

Web Sitemiz 256Bit SSL Sertifikası İle Korunmaktadır