Yeni Geç Teslimat retinol activator

RETINOL ACTIVATOR 0,1 ( Göz çevresi )

Cuskin Clean-Up Retinol Aktivatör Göz İçin %0.1,

Ferulik asit ile birleştirilmiş optimal konsantrasyonda %0,1 retinol içeren yaşlanma karşıtı bakım, tahriş olmadan cildin yenilenmesini ve gençleşmesini hızlandırır. Krem, göz 

çevresini sıkılık ve elastikiyetle dolduran, cildi sıkılaştıran ve ince ve mimik kırışıklıkları düzelten kolajen üretimini arttırır. 

 

Mikro dolaşımı hızlandırır, şişliği giderir ve göz altındaki "torbaları" en aza indirir. Dermisin hücreler arası matrisinin restorasyonunu aktive eder ve yeni epidermal hücreler oluşturma sürecini hızlandırır. Optimum nem dengesini nemlendirir ve korur. CUSKIN Clean Up Retinol Activator For Eye, göz kapağı bölgesindeki deri sarkması ve 

"kaz ayakların" dan kurtulmaya yardımcı olur, aynı zamanda daha taze ve dinlenmiş bir görünüm sağlar. 

 

Kullanım Şekli;
Gerekli miktarda ürünü hafif hareketlerle göz çevresine eşit şekilde uygulayın. Akşam yatmadan 30-60 dakika önce gözlerin mukoza zarı ile temasından kaçınarak kullanın. 

Ovma ve peeling sonrası hamilelik ve emzirme döneminde kullanmayınız. Retinol uygulamadan önce cildi alkol bazlı ürünlerle silmeyin. Kullanımın ilk aşamasında kızarıklık veya yanma meydana gelebilir. Cildin güneş ışığına duyarlılığı artabilir, bu nedenle akşam bakımında kullanılması tavsiye edilir. 

Gün içerisinde mutlaka yüksek düzeyde SPF içeren ürünler kullanın..

 

Anahtar İçerikler;
Sodyum Hiyalüronat (Hyaluronik Asit) : Nemlendirme etkisi

Oligopeptit-1 : Cilt hücrelerinin yenilenmesini uyarır, elastikiyeti artırır.

Brassica Oleracea Italica (Brokoli) Özü : Sitokin (inflamasyon faktörünün indüksiyonu) inhibitör ajan, yatıştırıcı bakım.

Argan yağı, jojoba yağı, üzüm yağı, Shea yağı; Lipit örtüyü besler ve onarır.

Metil metionin (Vitamin U) :Cilt hücresinin iyileştirilmesi, - Retinol (A vitamini) - özel yaşlanma karşıtı özelliklere sahiptir, sarkma ve donukluk ile savaşır. 

Cilde hassas bir şekilde nüfuz eder, kırışıklıkları ve kırışıklıkları yumuşatır, cilt turgorunu güçlendirir ve durumunu iyileştirir. Güçlü bir antioksidan etki sağlar, pigmentasyon

yoğunluğunu azaltır ve yeniden ortaya çıkmasını önler.

Ferulik asit Retinol'ün özelliklerini artıran ve serbest radikalleri nötralize eden, oksidatif stresi azaltan bitki bazlı bir antioksidandır. Dermisin solma sürecini yavaşlatır ve 

koruyucu işlevlerini arttırır. Retinol kullanımı ile oluşabilecek iltihap ve kızarıklığı yatıştırarak tahrişi gidermeye yardımcı olur. 

Troxerutin : Bir rutin türevi kılcal damarları stabilize eder ve örümcek damarlarının emilimini destekler. Kızarıklığı, şişliği azaltır ve iltihabı giderir. 

LIFTONIN-XPERT ECO (mannanpentilen glikol, sitrik asit) Ciltte kolajen sentezini destekler. Peeling etkisine sahiptir, cildin sıkılığını ve elastikiyetini arttırır ve dermal 

kırışıklıkları yumuşatma etkisi sağlar. 
5 çeşit seramid Stratum corneum'un pulları arasındaki boşlukları doldurun, cildin dokusunu pürüzsüzleştirin ve yumuşatın. Bariyer fonksiyonlarını artırın ve nemin 

buharlaşmasını engelleyin. 
Doğal RE: Cilt mikrobiyomunu restore etmek için bir probiyotik kompleksi, anti-inflamatuar etkiye sahiptir, kırışıklıkları nemlendirir ve pürüzsüzleştirir. 

Brassica Oleracea Italica (brokoli) özü; İltihaplanma faktörü inhibitörü, tahriş olmuş cildi rahatlatır.

Niacinamideİltihabı iyileştirir ve tonu eşitler, renk düzenleyicidir.

LactobacillusSoya enzimleri cilt bağışıklığını artırır.

Tüm  Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 9 Taksit

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

RETINOL ACTIVATOR 0,1 ( Göz çevresi )

  • Marka: CLEAN UP
  • Ürün Kodu: CU54-K
  • Stok Durumu: Geç Teslimat
  • 1.625,00TL
  • Vergiler Hariç: 1.354,17TL

Ücretsiz Kargo

Bu Ürünü Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo İle Satın Alabilirsiniz.

Hızlı Teslimat

Ürününüz Aynı Gün Kargo ile Gönderilecektir

Güvenli Alışveriş

Web Sitemiz 256Bit SSL Sertifikası İle Korunmaktadır